Kihagyás, és ugrás a termékadatokra
1 / 1

Montefarmaco

Multivitamix B12 12 injekciós üveg B12-vitamin

Multivitamix B12 12 injekciós üveg B12-vitamin

Normál ár €6,99
Normál ár €12,90 Akciós ár €6,99
Akciós Elfogyott
Tartalmazza az adókat. A szállítási költséget a megrendeléskor számítjuk ki.

Multivitamix B12 12 fiola ez a étrend-kiegészítő magas dózisban B12 vitamin, ideális abban az esetben hiányosság vagy fokozott szükséglet, különösen 50 éves kor után Hozzájárul a energiaanyagcsere, a fáradtság és a kimerültség csökkentése, normál működése idegrendszer e immunis. Képlet a B6 vitamin, B3 vitamin, cink e szelénpraktikus egyadagos injekciós üvegekben, gluténmentes e laktóz.

Nettó súlyt előállított

12ct

EAN

8058363622119

Minsan

989270602

Minden részlet megtekintése

Multivitamix B12 12 injekciós üveg B12-vitamin ez a étrend-kiegészítő nagy dózisú, hatékony támogatást nyújt azoknak, akiknek további bevitelre van szükségük B12 vitamin. Minden injekciós üveg 500 mcg B12-vitamint tartalmaz, ami ideális mennyiség a napi szükséglet különösen 50 év felettieknél, akiknél előfordulhat B12-vitamin hiány a csökkent abszorpciós képesség miatt. A B12 vitamin nélkülözhetetlen energiaanyagcsere, a a fáradtság és a kimerültség csökkentése és a megfelelő működését idegrendszer. Továbbá hozzájárul ahhoz vörösvérsejtek termelése et al az immunrendszer támogatása.

A képlet Multivitamix B12 -vel gazdagodik B6-vitamin, B3-vitamin, cink és szelén, szinergiában működő elemeket kínálnak a teljes energetikai támogatást és elősegítik a szervezet általános jólétét. A praktikus egyadagos formula 12 fiolában garantálja a maximális kényelmet és a napi pontos adagolást. A termék az glutén- és laktózmentes, ételintoleranciában szenvedők számára is alkalmas.

Összetételének köszönhetően, Multivitamix B12 12 fiola ideális választás azok számára, akik ellensúlyozni akarják a fáradtság, támogassa a energiaanyagcsere és tartsa meg a idegrendszer és az immunrendszer, különösen a B12-vitamin fokozott szükséglete vagy csökkentett étrendi bevitele esetén.


JAVASLATOK

Miért érdemes a Multivitamix B12 12 injekciós üveg B12-vitamint használni? Mire való?

Magas dózisú B12-vitamint tartalmazó étrend-kiegészítő, a B12-vitamin csökkent bevitele vagy felszívódása esetén, különösen 50 év felettiek esetében; A B12-vitamin hozzájárul a fáradtság és kifáradás csökkentéséhez, az idegrendszer normál működéséhez és a normál vörösvértest-képződéshez.


ÖSSZETEVŐK

Milyen összetevőket tartalmaz a Multivitamix B12 12 injekciós üveg B12-vitamin?

Az elválasztó sapkában: maltodextrin, kukoricakeményítő; csomósodást gátló anyag: zsírsavak magnéziumsói; csomósodást gátló szer: szilícium-dioxid; nikotinamid (niacin), cink-citrát; csomósodást gátló szer: szilícium-dioxid; térfogatnövelő anyag: hidroxi-propil-cellulóz, L-szelenometionin.
Az injekciós üvegben: tisztított víz, cianokobalamin por (B12-vitamin); savanyító: citromsav; piridoxin-hidroklorid (B6-vitamin); fekete cseresznye aroma; tartósítószerek: kálium-szorbát, nátrium-benzoát; édesítőszer: szukralóz.

Anélkül glutén e laktóz.


MÉDIA ELEMZÉS

Mit tartalmaz a Multivitamix B12 12 injekciós üveg B12-vitamint?

A maximális napi adag átlagos értékei (1 injekciós üveg)
B12-vitamin: 500 mcg (20 000% NRV*)
B6-vitamin: 10 mg (714% NRV*)
B3-vitamin: 5,6 mg (35% NRV*)
Cink: 1,5 mg (15% NRV*)
Szelén: 11 mcg (20% VNR*)

*VNR: Tápanyag-referenciaértékek.

*VNR: Tápanyag-referenciaértékek


HOGYAN KELL HASZNÁLNI

Hogyan kell használni a Multivitamix B12 12 injekciós üveg B12-vitamint?

Naponta 1 injekciós üveget vegyen be, lehetőleg reggel.


FIGYELMEZTETÉSEK

Milyen figyelmeztetések vonatkoznak a Multivitamix B12 12 injekciós üveg B12-vitaminra?

Jogi figyelmeztetések
Ne lépje túl az ajánlott napi adagot.
Három év alatti gyermekektől elzárva tartandó.
A táplálék-kiegészítők nem helyettesítik a változatos és kiegyensúlyozott étrendet és az egészséges életmódot.


MEGŐRZÉS

Hogyan tárolható a Multivitamix B12 12 injekciós üveg B12-vitamin?

Száraz, hűvös helyen, fénytől védve tárolandó.
Érvényesség sértetlen csomagolással: 24 hónap.


FORMAT

Milyen formátumú a Multivitamix B12 12 injekciós üveg B12-vitamin?

12 injekciós üveget tartalmazó csomag.

1 / 4